Užijte si chuť středomoří a atmosféru gotiky.

Catering

Firemní večírek, oslava narozenin či třeba svatební hostina neuspěje bez pořádného jídla. Naše delikátní tapas, domácí pečivo, skvělé steaky a celou řadu dalších pochutin pro vás rádi připravíme na jakoukoliv akci. K rautům i banketům zajistíme také potřebný mobiliář a vybavení.

Tapas a pinxtos

K dobrému vínu a k posezení s přáteli patří něco k uzobávání. A to jsou tapas a pintxos, které můžeme přirovnat k našim jednohubkám a chlebíčkům. Užijte si ten pravý španělský večer. Žádná správná fiesta se bez nich neobejde.

Domácí pečivo

Na domácí pečivo se k nám jezdí zdaleka. Ochutnejte náš kváskový žitný chléb a bílé máslové pečivo, které pečeme každý den čerstvé.

Víno

Ochutnejte vína českých, moravských a španělských značek, které jsme pečlivě vybrali tak, aby seděly k našim pokrmům a doladily tak celou atmosféru.

Děstký koutek

Vaše děti se u nás rozhodně nudit nebudou. V obrovském dětském koutku na ně čeká plno hraček a spousta zábavy.

Těstoviny

V naší nabídce najdete různé druhy těstovin, které pro vás ručně vyrábíme z vajec a semolinové mouky.

Vyzkoušejte to nejlepši ze španělské kuchyně

K posezení s přáteli na naší stylové terase jsou španělské tapas a pintos jako dělané. Tyto tradiční jednohubky můžete ukusovat v průběhu večera, užívat si zábavy a pečlivě vybraného vína. Pokud se k nám vydáte na oběd či večeři, dejte si porádný steak, lahodný dezert a užijte si skvělou atmosféru naší gotické restaurace!