Milujeme jižní Moravu i Barcelonu.  A tak vzniklo Barrio Gottico cafe

 

Nová, moderní, tradiční a ambiciózní… Barrio gotico cafe je gurmánská restaurace, spojující tradiční moravskou kuchyni se středomořskou španělskou, kde můžete ochutnat výborná jídla, doplněná víny z jižní Moravy a španělských vinařských oblastí.

Restaurace, která nám na Moravě chyběla

Všechno začalo výletem do Španělska. Barcelona nás okouzlila na první pohled nejen svou architekturou, ale také stylem života. Posedět si s přáteli u sklenky vína, dát si tapas a na chvilku se zastavit… Takovou možnost příjemně strávených chvil jsme chtěli mít v i Česku. A protože jako Moravané máme od narození v krvi také lásku k jižní Moravě, rozhodli jsme se tyto dva koncepty spojit do jedné restaurace. Když se k tomu přidalo ještě skvělé umístění vedle gotického kostela sv. Jana Křtitele v Kurdějově, Barrio Gotico Café bylo na světě.

Přijďte k nám nasát španělskou, pohodovou atmosféru

V naší restauraci vás přivítá klid a pohoda, hudba a příjemná vůně praskajícího krbu.  Naše kuchyně nabízí pokrmy zejména z bio a domácích surovin, ke kterým jsme pečlivě vybrali vína moravská i španělská. V letním počasí si můžete sednout také na naši zahrádku s krásným výhledem a užít si horkou ŠPANĚLSKO-MORAVSKOU noc s tapas a vínem.

Přijďte to k nám vyzkoušet! Třeba s partou přátel, kolegy z práce či s rodinou. Pro vaše děti tu máme nachystaný dětský koutek se spoustou hraček, takže se rozhodně nebudou nudit. Pořádáme nejrůznější gastronomické akce, kde nechybí experti, z oblasti gastronomie, vinařství a příbuzných oborů. Můžete u nás uspořádat oslavu narozenin, výročí, svatby či třeba firemní večírek.Přejeme vám příjemný gurmánský zážitek

Za tým Barrio Gotico Cafe

Ondřej Nosek