Nová, moderní, tradiční a ambiciózní… Barrio gotico cafe je gurmánská restaurace, spojující tradiční moravskou kuchyni se španělskou, středomořskou. Výborná jídla, doplněná víny z jižní Moravy a španělských vinařských oblastí. To vše se nachází v sousedství kurdějovského gotického kostela svatého Jana Křtitele. Uvnitř, na první pohled nenápadného domku, Vás přivítá klid a pohoda, hudba a příjemná vůně praskajícího krbu. Prostředí restaurace samo naladí návštěvníkovy smysly a připraví jej na nerušenou konzumaci lahodných pokrmů. Produkty naší kuchyně, vyrobené převážně z bio a domácích surovin, vynikající vybraná vína, dezerty vlastní výroby, tapasy, dobrá káva a další lahůdky, uspokojí všechny smyslové orgány. Návštěvu Vám zpříjemní profesionální a sympatický personál.

Barrio gotico cafe, vzniklo spojením lásky k jižní Moravě, kterou máme v krvi od narození a lásky k Barceloně, kterou jsme získali, při častých návštěvách tohoto kouzelného místa. Láska k oběma místům je asi to, co spojilo nespojitelné. Je zde ale několik prvků, které toto usnadnily. Architektura, dobrá vína, mandle, skvělé kuchyně, to jsou jen ty nejvýznamnější. Další detaily si, již při návštěvě Barria, najde určitě každý sám. Restaurace nabízí v pracovní dny od 12 hodin, podávané obědy, pak odpolední kávu, se vším co k ní patří, včetně konzumace tapasů a jiných lehkých delikates. Večer, pak od 19 hodin, slavnostnější posezení s dobrým jídlem. Pro Vaše děti je připraven dětský pokojík s hračkami. O víkendech, tedy zveme především rodiny s dětmi. Barrio gotico pořádá spoustu moderovaných gastronomických akcí za doprovodu expertů z oblasti gastronomie, vinařství a příbuzných oborů.

Na návštěvu zveme všechny zájemce o dobré jídlo, kteří jej rádi konzumují v příjemném prostředí s příjemnými lidmi. Přijďte se proto podívat, nasát atmosféru místa, prožít krásný den, a věříme, že se budete rádi vracet a doporučovat nás svým přátelům. Příjemný pobyt a gurmánské zážitky v naší rodinné restauraci, Barrio Gotico Cafe, Vám přeje celý realizační team v čele s provozovatelem Ondřejem Noskem a autorem projektu JUDr. Lubomírem Němečkem.