Pozitivní reference nás vždy pohladí po duši.

Podívejte se, co o nás naši zákazníci napsali

 

“Velkou radost jsem měl z restaurace Barrio Gotico Cafe v Kurdějově. Není to právě destinace, která by v hledáčku turistů byla na prvním místě, ale i přesto se zde setkáte s úrovní a kvalitou gastronomie, která má světové parametry. Tady rozhodně připraveni jsou…. ”
Ivo Dvořák, Víceprezident Asociace someliérů ČR, časopis WINE & Degustation


“Přijměte prosím mé upřímné poděkování Vám i ostatním členům restaurace Barrio Gotici Cafe za příjemné prostředí, které jste vytvořili ve Vašem podniku u příležitosti životního jubilea mé paní. Velmi pěkné prostředí, ve kterém je dobře i těm nejmenším bylo doplněno výborně připraveným menu podávaným ochotnou obsluhou, která dokázala v naší společnosti vytvořit prostředí takřka domácí. Celkový dojem pak byl doplněn umožněním prohlídky historických pamětihodností Vaší obce. Všichni přítomní si odnesli z našeho setkání velmi pěkné zážitky, které se stanou příjemnou vzpomínkou….”
Em.doc.PhDr František Hradil,CSc., Osobní dopis


“Super jidlo, víno i obsluha. Nutno vidět i zažít. Neskutečná romantika.”
Helena Pláteníková, Facebook


“Skvělá moderní kuchyně s využitím typických českých surovin (králík, vepřové koleno atd.). Skvělé dezerty a pečlivě vybrané víno. Poměr cena kvalita je v naprostém pořádku. Chodíme tam rádi a budeme se i nadále rádi vracet.”
Helena Rýlichová, Facebook


“V restauraci Barrio Gotico Cafe ochutnáte jihomoravské a španělské lahůdky a skvělá vína…. Nenápadný domek č.p. 137 s lomenými okny vedle gotického kostela sv. Jana Křtitele ukrývá domáckou restauraci, jejíž útulnost umocňuje praskající krb a milý personál…. Španělské tapas doplňují masa z grilu, domácí těstoviny, sezónní saláty a dezerty. Víkendy patří brunchům, oblíbené jsou i zážitkové degustační akce.”
Kristina Zábrodská, časopis Krásný venkov, prosinec 2016


“Tuto restauraci jsme vůbec neznali a při výběru jsme zariskovali a šáhli do neznáma. Musím ale říci, že při nás stála štěstěna, protože jsme byli velmi spokojení. Kladné hodnocení patří celému zážitku v této rastauraci, ať už se jedná o velmi vstřícnou a milou obsluhu, delikátní jídlo a příjmené prostředí restaurace. Budeme se vždy velmi rádi vracet a přejeme mnoho úspěchů.”
Adriana Pytlová, Facebook


“Skvělé prostředí, skvělá obsluha, skvělý interiér, skvělé jídlo. Všechno na jedničku na místě kde byste rozhodně něco takového nehledali!”
Miroslav P, Tripadvisor


“Do restaurace Barrio Gotico Cafe se vždy moc těšíme… Na úžasnou a poklidnou atmosféru, vynikající jídlo a milou obsluhu. Když jsme se rozhodovali, kde uspořádáme svatební hostinu, měli jsme hned jasno. Náš Velký Den byl naprosto pohádkový…Jídlo bylo výborné jako vždycky a vše bylo nádherně nazdobené a díky tomu byla atmosféra restaurace ještě kouzelnější. Ještě jednou děkujeme celému týmu za to, že se o nás tak hezky starali. Tímto bychom rádi Barrio doporučili, jak pro větší akce a oslavy, tak i jen pro oběd nebo večeři… Je to skvělý zážitek a už teď se těšíme na další návštěvu! Manželé Kaloudovi”
Lucie Kaloudová, Facebook


Okouzlující atmosféra místa uprostřed moravských vinohradů a kopců, ve spojení s příjemnou obsluhou a především dokonale vychuceným jídlem. V jídle je znát poctivé kuchařské řemeslo a kvalitní suroviny. Pečlivě vybraná sezónní nabídka jídel. Doporučujeme degustatční menu, kde jsou jednotlivé chody výborně nakombinované. V neposlední řadě nabídka vín místních vinařů nebo vín z nejbližšího okolí.
Zdeněk Ž, Tripadvisor


“Skvělé místo, úžasná kuchyně a příjemný, milý a ochotný personál. Moc nám chutnalo a budeme se sem rádi vracet!”
Monika Valentinová, Facebook


“V sobotu jsme do restaurace zavitali poprve, mame radi Spanelsko a musim rict, ze jsme byli nadseni. Vynikajici jidlo, prijemna atmosfera a velmi profesionalni obsluha. Kdyz k tomu prictu detsky koutek, kde si nase mala pekne vyhrala, tak restauraci radime mezi ty nejlepsi, ktere jsme kdy navstivili. Urcite brzy zavitame znovu.”
Lukáš Bárta, Facebook


Z Kurdějova do Barcelony I když by se podle nadpisu mohlo zdát, že mne mé putování za kurdějovskými víny a vinicemi zavedlo ještě mnohem dál než do Bavor, opak je naštěstí pravdou. Posledním cílem mé výpravy je restaurace Barrio Gotico Cafe, zasazená přímo doprostřed obce. Společně s Hotelem Kurdějov patří Lubomíru Němečkovi. A právě s ním, zatím vlastně posledním z novodobých kurdějovských vinařů, zde mám schůzku. Předtím ale stihnu výtečný oběd v podání místní kuchyně. Celé restauraci velí Ondra Nosek, kterého znám ještě z jeho působení v Brně. Koncept restaurace je inspirován spojením moravské a španělské kuchyně. To je ostatně patrné i z názvu restaurace – Barrio Gotico je centrální čtvrtí Barcelony. Jak to možná pro někoho zní kostrbatě, prakticky to funguje výborně. „Vždy nám šlo o co nejlepší využití surovin. Právě v tomto je pro nás Španělsko nevyčerpatelným zdrojem nápadů a postupů. Chceme dělat noblesní, ale zároveň v dobrém slova smyslu vesnickou kuchyni. Dostanete zde tradiční pokrmy naší kuchyně, ale provedené v moderní, fine diningové úpravě. Každý týden měníme menu podle dostupných produktů,“ popisuje základní principy místní kuchyně Ondřej. Kromě klasických jídel z menu si můžete dát i výborné tapas, některé typicky španělské, jiné moravské. I na vinné kartě najdete pouze moravská a španělská vína. Interiér je velmi vkusný se zachovanými prvky původního využití, která sloužila v minulosti jako obecní úřad a malotřídní škola. V přehršli tuctových a nevýrazných restaurací jižní Moravy působí toto místo trošku jako zjevení a vlastně je i jedním z důvodů mého zájmu o Kurdějov. Ondru zde potkáte každý den, kdy je otevřeno, „dobré jídlo, servis a prostředí – to je základ, který by měl být všude samozřejmostí. Co ale dělá restauraci výjimečnou, je vždy příběh, a především osoba, která jí dává tvář. Ten, koho zde vždy potkáte a kdo je pro Vás zárukou, že je vše jak má být. Proto se o restauraci stará Ondřej,“ doplňuje naše povídání příchozí majitel Lubomír Němeček….
PhDr. Martin Procházka, sommelier ITSMW, časopis WINE & Degustation