Kostel, restaurace i hotel na jednom místě?

U nás je to na svatby jako dělané

 

Hledáte to správné místo na svatbu? Ať už jste se rozhodli pro církevní nebo civilní obřad, u nás máte možnost svůj velký den prožít se vším všudy a v plné parádě. Pro obřad můžete zvolit buď interiér krásného gotického kostela sv. Jana Křtitele z 11. století nebo malebné venkovní prostory. Kousek od kostela se nachází vinice a řada dalších pěkných míst pro nafocení svatebních fotografií.

Svatební hostina a raut podle vašich představ

Postaráme se o svatební pohoštění. Záleží jen na vás, jestli budete chtít slavnostní oběd, večeři raut či třeba kombinaci jídel. Na všech pokrmech se spolu domluvíme, tak aby ve váš slavnostní den nic nechybělo. Zajistíme i dekoraci a svatební výzdobu stolů.

Kde budou hosté spát?

Svatební veselí se často protáhne dlouho do noci a jednoduší než organizovat noční cestu domů je určitě rezervace ubytování. Hned naproti naší restauraci se můžete ubytovat v Hotelu Kurdějov.

Květiny, dort, kapela….

Kolem svatby je spousta zařizování, a pokud se vám již točí hlava z otázek, jaké vybrat květiny, jaký zvolit dort a kde sehnat kapelu, doporučujeme vám využít svatební agentury Barrio Weddings, která vám vše pomůže zorganizovat do posledního detailu.